Pierre Cardin

24
209 124209

Stránka 1 z 4 - 41 položiek celkom

   
 • Pierre Cardin LUKAS05 8806 Tmavohnedá predná strana Kód: 0012/THNED
  Pierre Cardin LUKAS05 8806 Tmavohnedá
  Skladom

  Logo výrobcu Pierre Cardin je na tmavohnedej peňaženke z pravej kože nenápadne umiestnené v jej pravom dolnom rohu. Model tiež zaujme mramorovanou povrchovou úpravou. Vďaka dvojitému prešívaniu a celokoženému prevedeniu z neho budú mať radosť páni so záľubou v elegantných a vkusných doplnkoch. Malé rozmery peňaženku predurčujú na nosenie v zadnom vrecku nohavíc. Nemajte však obavy – zmestí sa do nej všetko, čo budete potrebovať. Dômyselné vnútorné usporiadanie peňaženky vám sprostredkuje dokonalý prehľad o jej obsahu. Do 7 priehradiek a jedného väčšieho vrecka v jej ľavej výklopnej časti sa pohodlne zmestia platobné karty aj doklady. Pravá strana peňaženky poslúži na uloženie mincí. Na oboch stranách navyše objavíte tajné vrecká. Bankovky môžete uložiť do jednej z dvoch častí v zadnom priestore peňaženky.

  Tento model disponuje RFID čipom, ktorý sa postará o ochranu údajov na vašich bezkontaktných platobných kartách.


  €24
     
  Značka: Pierre Cardin
 • Pierre Cardin YS520.10 P020 Černá přední strana Kód: 0061P/CER
  Pierre Cardin YS520.10 P020 Černá
  Skladom

  Dokladové pouzdro je praktickým doplňkem klasické pánské peněženky. Peněženka je vyvedena v nadčasové černé barvě doplněné o stříbrné logo Pierre Cardin. Vyniká především svými minimalistickými rozměry a ultra štíhlostí. Dokladovka poskytuje prostor pro šest kreditních karet. Součástí balení je i dárková papírová krabička.


  €24
     
  Značka: Pierre Cardin
 • Pierre Cardin YS520.10 P020 Hnědá přední strana Kód: 0061P/HNED
  Pierre Cardin YS520.10 P020 Hnědá
  Skladom

  Pouzdro na kreditní karty je dokonalým řešením problémů s přeplněnou peněženkou. Dokladovka je ušita z pravé kůže koňakové barvy, jejíž předí strana je zdobena decentním logem Pierre Cardin stříbrné barvy. I přes minimalistické pojetí pojme šest karet - tři na přední a tři na zadní stranu. Díky svým praktickým rozměrům se pohodlně vejde do každé kapsy. Největší předností této peněženky je její štíhlost, takže je i v přiléhavém oblečení takřka neviditelná.


  €24
     
  Značka: Pierre Cardin
 •  
 • Pierre Cardin VNG 7503 Čierny predná strana Kód: 0026/CER
  Pierre Cardin VNG 7503 Čierny
  Skladom

  Jednoduchému opasku z čiernej kože značky Pierre Cardin s matnou povrchovou úpravou dominuje klasická strieborná spona s hrotom a tmavozelené pútko. Vďaka mierne atypickej, 3,4-centimetrovej šírke ho môžete nosiť k väčšine modelov nohavíc. Ležérny vzhľad opasok predurčuje skôr na neformálnejšie príležitosti.


  €29
     
  Značka: Pierre Cardin
 • Pierre Cardin VNG 7503 Hnedý predná strana Kód: 0026/HNED
  Pierre Cardin VNG 7503 Hnedý
  Skladom

  Jednoduchému opasku značky Pierre Cardin z hnedej kože,s matnou povrchovou úpravou dominuje klasická strieborná spona s hrotom a tmavohnedé pútko. Tento model bez prešívania bude vyhovovať pánom obľubujúcim štýlovú jednoduchosť. Jediným výstrelkom je jeho mierne atypická, 3,4-centimetrová šírka, vďaka ktorej opasok môžete nosiť k väčšine modelov nohavíc. Charakterom sa však hodí skôr pre neformálne príležitosti.


  €29
     
  Značka: Pierre Cardin
 • Pierre Cardin VNG 7503 Modrý predná strana Kód: 0026/MOD
  Pierre Cardin VNG 7503 Modrý
  Skladom

  Opasok značky Pierre Cardin z modrej kože s matnou povrchovou úpravou ozvláštňuje klasická strieborná spona s hrotom a svetlé pútko. Tento model ocenia páni so záľubou v jednoduchej elegancii. Striedmy design ho predurčuje k oblečeniu neformálneho charakteru. Vďaka mierne atypickej, 3,4-centimetrovej šírke opasok vhodne doplní väčšinu modelov nohavíc.


  €29
     
  Značka: Pierre Cardin
 •  
 • Pierre Cardin VNG 7503 Tmavohnedý predná strana Kód: 0026/THNED
  Pierre Cardin VNG 7503 Tmavohnedý
  Skladom

  Jednoduchému opasku značky Pierre Cardin z tmavohnedej kože s matnou povrchovou úpravou dominuje klasická strieborná spona s hrotom a svetlohnedé pútko. Tento ležérny model bez prešívania bude vyhovovať pánom obľubujúcim striedmy a moderný štýl. Vďaka mierne atypickej, 3,4-centimetrovej šírke ho možno nosiť k väčšine modelov nohavíc určených na neformálne príležitosti.


  €29
     
  Značka: Pierre Cardin
 • Pierre Cardin VO02 8806 Čierna predná strana+ Kód: 0054/CER
  Pierre Cardin VO02 8806 Čierna
  Skladom

  Kožená peňaženka s čiernou matnou povrchovou úpravou je nepochybne vkusným doplnkom. Model nenápadne zdobí červený štítok a odtlačok loga výrobcu Pierre Cardin. Jeho prakticky usporiadané a prehľadné vnútro pozostáva z 12 priehradiek na platobné karty a jedného sieťového vrecka určeného na doklady. Tieto úložné priestory sú dômyselne ukryté v  rozkladacej časti peňaženky. Zadné vrecko na papierové bankovky je rozdelené na dve časti. Nechýba ani mincovník na patentku. Peňaženku dodávame v luxusnej kovovej škatuľke s emblémom značky.


  €30
     
  Značka: Pierre Cardin
 • Pierre Cardin VO02 8806 Modrá predná strana Kód: 0054/MOD
  Pierre Cardin VO02 8806 Modrá
  Skladom

  Peňaženku značky Pierre Cardin z matnej modrej kože ozvláštňuje červený štítok a odtlačok loga výrobcu. Toto prevedenie je vhodné pre pánov, ktorí si potrpia na moderný design a farebnosť. Prakticky usporiadané vnútro peňaženky ponúka dostatok priestoru na platobné karty i doklady. Vrecko i priehradky sú dômyselne ukryté v jej ľavej rozkladacej časti. Mincovník na patentku je samozrejmosťou. Zadné vrecko na papierové bankovky pozostáva z dvoch častí. Peňaženku dodávame v luxusnej kovovej škatuľke s emblémom značky.


  €30
     
  Značka: Pierre Cardin
 •  
 • Pierre Cardin HUNTER TILAK13 8806 RFID Hnedá predná strana Kód: 0002/HNED
  Pierre Cardin HUNTER TILAK13 8806 RFID Hnedá
  Skladom

  Tento kožený model vyniká nápaditou kombináciou čiernych a hnedých prvkov. Čierny podklad ozvláštňuje široký hnedý pruh tiahnuci sa po celom obvode peňaženky. Originálny design podčiarkuje veľmi pevné kontrastné prešívanie v hnedých tónoch a logo značky Pierre Cardin, umiestnené na prednej časti modelu. Iste vás poteší bohaté a zároveň prehľadné usporiadanie vnútorného priestoru peňaženky. Jej ľavá, výklopná časť ponúka 5 priehradiek na platobné karty a polopriehľadnú sieťovanú sekciu, kam umiestnite napríklad osobné doklady. V ľavej polovici peňaženky nájdete ďalších 6 priehradiek na kreditné karty alebo vizitky, v pravej objavíte mincovník. Zadný, prakticky rozdelený priestor peňaženky pojme papierové bankovky. Peňaženku dodávame v luxusnej kovovej kazete.

  Tento štýlový doplnok disponuje aj RFID čipom, ktorý sa postará o ochranu údajov na vašich bezkontaktných platobných kartách.


  €32
     
  Značka: Pierre Cardin
 • Pierre Cardin VNG 7549 Modrý predná strana Kód: 0005/MOD
  Pierre Cardin VNG 7549 Modrý
  Skladom

  Klasický model z pravej modrej kože s pokrčeným efektom upúta klasickou sponou s hrotom, na ktorej sa nachádza logo výrobcu. Na pohodlnejšie upevnenie  voľného konca opasku poslúži druhé pútko. Tento model bez prešívania sa stane pevnou súčasťou šatníka milovníkov klasickej jednoduchosti. Tradičná, 3,5-cemtimetrová šírka ho predurčuje nielen k oblekom, ale i k nohaviciam neformálneho charakteru.


  €32
     
  Značka: Pierre Cardin
 • Pierre Cardin VO02 326A Čierna predná strana Kód: 0057/CER
  Pierre Cardin VO02 326A Čierna
  Skladom

  Čierny kožený model s matnou povrchovou úpravou a odtlačkom loga výrobcu Pierre Cardin veľa vypovie o náklonnosti svojho majiteľa k ležérnosti. Na prednej strane peňaženky, ktorej dominuje červený štítok, nájdete praktické vrecko, kam môžete uložiť platobné karty alebo doklady, ktoré potrebujete mať neustále poruke. Vnútro modelu ponúka 10 priehradiek na karty a dve sieťové vrecká určené na doklady. Tieto úložné priestory sú dômyselne ukryté v  rozkladacej časti, ktorú pred neželaným rozopnutím chráni, rovnako ako celú peňaženku, zápinka s uzatváraním na patentku. Zadné vrecko na papierové bankovky pozostáva z dvoch častí. V strede peňaženky nájdete priečinok na zips a nechýba ani


  €32
     
  Značka: Pierre Cardin
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 4 - 41 položiek celkom