Harvey Miller

24
29 12429

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

   
 • Pánská peňaženka Harvey Miller Polo Club 43 475 predná strana Kód: 0019
  Harvey Miller Polo Club 43 475
  Skladom

  Predná časť tohto celokoženého hnedého zástupcu rodiny Henry Miller s matnou, hladkou povrchovou úpravou zaujme originálnym prešívaním a logom výrobcu. Po dôkladnejšom preskúmaní peňaženky zistíte, že napriek svojim rozmerom ponúka omnoho viac, než by ste očakávali. Samozrejmosťou je mincovník na patentku či dve vrecká určené na papierové bankovky. Ľavú, výklopnú časť peňaženky, obsahujúcu 8 priehradiek na karty a tri na doklady, zapnete pomocou zápinky s uzatváraním na patentku. V strede peňaženky objavíte vrecko na zips. Model dodávame v originálnej škatuľke.


  €24
     
  Značka: Harvey Miller
 • Pánska kožená peňaženka Harvey Miller Polo Club 5031 250/E Modrá predná strana Kód: 0020/MOD
  Harvey Miller Polo Club 5031 250/E Modrá
  Skladom

  Celokožený model Polo Club z dielne značky Harvey Miller vás na prvý pohľad upúta svojim originálnym a hravým designom. Spojenie modrého odtieňa, žltej aplikácie na okraji peňaženky, odtlačku loga výrobcu a kontrastného žltého prešívania tomuto doplnku dodáva svieži a pritom vkusný charakter. Vnútro peňaženky je na rozdiel od jej povrchovej úpravy vyhotovené z hladkej kože. Prehľadne si v ňom usporiadate peniaze, doklady aj karty. Ľavá rozkladacia časť peňaženky ponúka trojicu priehradiek na karty a dve vrecká na uloženie dokladov. Do pravej časti výrobca umiestnil zapínací mincovník, zadný dvojdielny priestor zasa poslúži na bankovky.


  €24
     
  Značka: Harvey Miller
 • Harvey Miller Polo Club 5313 PL04 predná strana Kód: 0021/CER
  Harvey Miller Polo Club 5313 PL04
  Skladom

  Celokožený model Polo Club z dielne známeho výrobcu Harvey Miller vás na prvý pohľad upúta svojim originálnym designom. Spojenie čierneho odtieňa, modrého pruhu, odtlačku loga značky a kontrastného modrého prešívania vo vnútri peňaženky tomuto doplnku dodáva moderný a svieži charakter. Na výšku orientovaná peňaženka je ideálnou voľbou pre mužov vyznávajúcich invenčnosť. Vo vnútri peňaženky si prehľadne usporiadate peniaze, doklady aj platobné karty. Jej ľavá, rozkladacia časť ponúka 9 priehradiek na karty a dve vrecká na uloženie dokladov. Neželanému otvoreniu peňaženky v tomto smere predídete vďaka zápinke s uzatváraním na patentku. Do pravej časti modelu výrobca umiestnil mincovník, zadný dvojdielny priestor zasa poslúži na bankovky. V strede peňaženky objavíte vrecko na zips. Tento štýlový doplnok zapnete pomocou zápinky s uzatváraním na patentku.


  €28
     
  Značka: Harvey Miller
 •  
 • Harvey Miller Polo Club 5313 PL02 predná strana Kód: 0022/CER
  Harvey Miller Polo Club 5313 PL02
  Skladom

  Celokožený model z kolekcie Polo Club tradičnej značky Harvey Miller vás na prvý pohľad upúta kombináciou čierneho odtieňa, modrého prúžka lemujúceho povrch peňaženky a odtlačku loga výrobcu. Moderný design tejto peňaženky s uzatváraním na zápinku podčiarkuje vnútorné prešívanie v kontrastnej modrej farbe. Bohatému vnútornému priestoru s mincovníkom na patentku dominuje priehľadná priehradka na doklady. Samozrejmosťou je rozdelený priestor na uschovanie bankoviek a takisto organizér na kreditné karty. V strednej časti peňaženky objavíte vrecko na zips. Peňaženku dodávame v darčekovej kazete Harvey Miller.


  €29
     
  Značka: Harvey Miller

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom