Gregorio

26
97 12697

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

   
 • Gregorio N992-CV RFID Čierna predná strana Kód: 0058/CER
  Gregorio N992-CV RFID Čierna
  Skladom

  Pravý roh celokoženej čiernej peňaženky značky Gregorio s hladkou povrchovou úpravou zdobí malé logo výrobcu striebornej farby. Spôsob spracovania modelu vytvára dojem klasickej jednoduchosti, ktorý bude vyhovovať priaznivcom striedmosti. Vnútro peňaženky pozostáva z 11 priehradiek na platobné karty a troch sieťových priečinkov na doklady. Ľavú, výklopnú časť chráni zápinka s uzatváraním na patentku. V strede peňaženky sa nachádza na zips uzatvárateľné vrecko a mincovník na patentku. Zadný priestor, rozdelený na dve časti, slúži na uschovanie bankoviek. Tento štýlový doplnok navyše disponuje RFID čipom, ktorý sa postará o ochranu údajov na vašich bezkontaktných platobných kartách.


  €26
     
  Značka: Gregorio
 • Gregorio 885 Camel predná strana Kód: 0041/CAM
  Gregorio 885 Camel
  Skladom

  Rozmerná elegantná pánska kožená taška na rameno značky Gregorio pojme všetko, čo budete potrebovať. Spôsob usporiadania jej vnútorného priestoru vám poskytne dokonalý prehľad o tom, kde sa nachádzajú vaše kľúče, mobilný telefón či peňaženka. Vďaka týmto vlastnostiam sa stane ideálnym spoločníkom pri cestovaní. Na prednej a zadnej strane tašky nájdete vrecká s horizontálnym a vertikálnym zapínaním na zips. Prednú časť modelu dopĺňa aj vrecko bez uzatvárania. Vnútro tašky pozostáva z tajného priečinka na zips a priestoru určeného na uschovanie mobilného telefónu. Nastaviteľný textilný popruh s dĺžkou 130 cm dopĺňa kožený pás s kontrastným prešívaním.


  €74
     
  Značka: Gregorio
 • Pánska aktovka Gregorio 819-2 čierno-červená předná strana Tip Kód: 0023/CERC
  Gregorio 819-2 čierno-červená
  Skladom

  Jednoliaty čierny povrch tejto aktovky narúša nenápadný, avšak odvážny prvok v podobe kontrastného lemovania v malinovom odtieni. Designovo atraktívne vyhotovenie modelu z pravej hovädzej kože vyniká svojou odolnosťou. Dve priestranné vrecká na dokumenty a jeden užší priestor so zapínaním na zips dopĺňa menšie vrecko na prednej strane aktovky, zčasti prekryté jej vrchnou časťou . Odnímateľný popruh, umožňujúci nosenie tašky na ramene, je dodávaný spolu s aktovkou.


  €97
     
  Značka: Gregorio

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom