Tašky

Prekvapte svoje okolie elegantnou taškou. Vyberte si z našej rozsiahlej ponuky aktoviek a voľnočasových tašiek na rameno. Pokiaľ si toho potrebujete zbaliť viac, inšpirujte sa našimi cestovnými kuframi.

 
40
1184 1401184
Značky
 
 

Stránka 1 z 2 - 24 položiek celkom

   
 • Wild 014-NDM Čierna 1 Kód: 0043/CER
  Wild 014-NDM Čierna
  Skladom

  Táto kožená pánska taška na rameno čiernej farby s hĺbkou 6 cm je ideálnym spoločníkom na cestovanie. Jej prednej strane dominuje vrecko s horizontálnym uzatváraním na zips, ktorého bežec sa pohodlne skryje v leme. Zadná časť tašky ponúka vrecko s vertikálnym uzatváraním na zips, ktoré poslúži na uschovanie cenností. Vnútorné usporiadanie modelu ponúka dokonalý prehľad o dokladoch, peňaženke a ďalších nevyhnutnostiach. Nechýba ani tajné, do podšívky ukryté vrecko na zips. Textilný popruh s koženým prvkom a možnosťou prispôsobenia dĺžky je umiestnený na zadnej strane tašky. Môžete ju tak bez obáva využiť aj ako cestovné puzdro na krk, ktoré pohodlne skryjete pod oblečením.


  €40
     
  Značka: Wild
 • Always Wild 8021-NDM-Čierna predná strana Kód: 0045/CER
  Always Wild 8021-NDM-Čierna
  Skladom

  Čierna kožená pánska taška na rameno je univerzálnym doplnkom vhodným na každodenné nosenie. Jej čistý design dopĺňa vkusné logo značky Always Wild, ktoré nájdete v rohu tašky.  Na bočnú stranu modelu výrobca umiestnil textilný popruh s koženým pásom, ktorého dĺžku si môžete prispôsobiť. Taška ponúka niekoľko vreciek na zips, vďaka ktorým budete mať dokonalý prehľad o jej obsahu. Hlavný vnútorný priestor pozostáva z dvoch častí. V prednej nájdete vrecko na mobilný telefón a tajný zadný priečinok. Nechýba ani vrecko s horizontálnym zapínaním na zips, ktorého bežec je ukrytý v leme.


  €42
     
  Značka: Always Wild
 • Pánska aktovka Centro Pelle 02-807 Čierna zo predu Kód: 0044/CER
  Centro Pelle 02-807 Čierna
  Skladom

  Spoločnosť Centro Pelle prichádza s kolekciou aktoviek v obľúbenom retro štýle. Tento model v čiernom odtieni, vyrobený z pravej leštenej kože, predstavuje ideálny doplnok pre pánov, ktorí sú radi stredobodom pozornosti. Vaše okolie ohúri jeho originálne riešené madlo a kvalitné kontrastné prešívanie. Popruh, umožňujúci nosenie tašky na ramene aj v ruke, je dodávaný spolu s aktovkou. Vo vnútri tašky nájdete dvojicu väčších samostatných vreciek na zips, do ktorých sa zmestia potrebné dokumenty i vaše osobné veci. V prednej časti modelu sa ukrývajú dve, na patentku uzatvárateľné vrecká na mobilný telefón a kľúče či peňaženku. Vďaka bezpečnému zapínaniu sa vám určite nič nestratí.


  €53
     
  Značka: Centro Pelle
 •  
 • Pierre Cardin 10347 INN01 Modrá predná strana Kód: 0035/MOD
  Pierre Cardin 10347 INN01 Modrá
  Skladom

  Aktovka značky Pierre Cardin zaujme predovšetkým veľmi obľúbeným modrým odtieňom. Vnútorný priestor pozostáva z dvoch hlavných komôr oddelených vreckom na zips, ktoré dopĺňa množstvo priehradiek na osobné veci. Na vonkajšej strane aktovky nájdete samostatné menšie vrecko. Súčasťou modelu je odnímateľný popruh na rameno.


  €58
     
  Značka: Pierre Cardin
 • Pierre Cardin 10316 INN01 Modrá predná strana Kód: 0034/MOD
  Pierre Cardin 10316 INN01 Modrá
  Skladom

  Do tmavomodrej modernej pánskej business tašky značky Pierre Cardin sa zmestí všetko, čo potrebujete mať neustále poruke. O komfort pri jej nosení na ramene sa postará vyhotovenie z ľahkého materiálu a nastaviteľný popruh. Prehľadné vnútorné usporiadanie tašky pozostáva zo štyroch častí a dvoch vreciek na zips. Súčasťou modelu je tiež niekoľko priehradiek na drobnosti, ako sú perá alebo mobilný telefón.


  €60
     
  Značka: Pierre Cardin
 • Aktovka Centro Pelle 02-807 Camel predná strana Kód: 0044/CAM
  Centro Pelle 02-807 Camel
  Skladom

  Spoločnosť Centro Pelle prichádza s kolekciou aktoviek v obľúbenom retro štýle. Na modeli v odtieni ťavej srsti, vyrobenom z pravej leštenej kože, môžete obdivovať kvalitné prešívanie a originálne riešené kované madlo s krúžkami na pripnutie popruhu, umožňujúceho nosenie tašky na ramene aj v ruke. Popruh je dodávaný spolu s aktovkou. Model ponúka dostatok miesta pre vaše dokumenty a ďalšie potreby. Vnútro tašky pozostáva z dvoch väčších, na zips uzatvárateľných vreciek. V prednej časti nájdete na patentku uzatvárateľný priestor na mobilný telefón a kľúče či peňaženku. Do aktovky sa skrátka zmestí všetko, čo budete potrebovať – a vďaka bezpečnému zapínaniu sa vám určite nič nestratí.


  €61
     
  Značka: Centro Pelle
 •  
 • Centro Pelle 02-807 Tmavohnedá predná strana Kód: 0044/THNED
  Centro Pelle 02-807 Tmavohnedá
  Skladom

  Táto aktovka z retro kolekcie spoločnosti Centro Pelle je vyrobená z leštenej tmavohnedej kože.  Získa si vás svojim osobitým štýlom, kvalitným spracovaním a originálnym prevedením. Okrem madla disponuje popruhom umožňujúcim nosenie aktovky na ramene. Vovnútri tašky nájdete dvojicu väčších samostatných vreciek na zips, do ktorých sa zmestia pracovné dokumenty i vaše osobné veci. Predná časť aktovky ukrýva dve, na patentku uzatvárateľné vrecká na mobilný telefón a peňaženku či ďalšie drobnosti. Vďaka bezpečnému zapínaniu sa vám určite nič nestratí.


  €61
     
  Značka: Centro Pelle
 • Gregorio 885 Camel predná strana Kód: 0041/CAM
  Gregorio 885 Camel
  Skladom

  Rozmerná elegantná pánska kožená taška na rameno značky Gregorio pojme všetko, čo budete potrebovať. Spôsob usporiadania jej vnútorného priestoru vám poskytne dokonalý prehľad o tom, kde sa nachádzajú vaše kľúče, mobilný telefón či peňaženka. Vďaka týmto vlastnostiam sa stane ideálnym spoločníkom pri cestovaní. Na prednej a zadnej strane tašky nájdete vrecká s horizontálnym a vertikálnym zapínaním na zips. Prednú časť modelu dopĺňa aj vrecko bez uzatvárania. Vnútro tašky pozostáva z tajného priečinka na zips a priestoru určeného na uschovanie mobilného telefónu. Nastaviteľný textilný popruh s dĺžkou 130 cm dopĺňa kožený pás s kontrastným prešívaním.


  €74
     
  Značka: Gregorio
 • Pierre Cardin ABS1218 RUIAN02 M - Zlatá Kód: 0031/ZLAT/M
  Pierre Cardin ABS1218 RUIAN02 M - Zlatá
  Skladom

  Škrupinový cestovný kufor Ruian stredných rozmerov (veľkosť M) z pevného a zároveň pružného plastu zlatej farby, zdobí výrazný motív štvorca a logo výrobcu Pierre Cardin, umiestnené v jeho hornom rohu. Na hornej časti modelu nájdete hliníkovú teleskopickú rukoväť i pevné madlo slúžiace na jeho komfortné prenášanie. Ďalšiu rukoväť, ktorá uľahčí manipuláciu s batožinou v horizontálnej polohe, objavíte na bočnej strane kufra. Štyri gumené nožičky zabraňujú poškodeniu povrchovej úpravy pri položení batožiny na zem. Do spodnej časti výrobca umiestnil štyri otočné kolieska. Vnútro kufra pozostáva z textilnej priehradky a gumových popruhov. Zapínanie tvorí dvojcestný zips zabezpečený zámkom na trojmiestny kód.


  €90
     
  Značka: Pierre Cardin
 •  
 • Paolo Perruzi 6446 Čierna predná strana Kód: 0064A/CER
  Paolo Peruzzi 6446
  Skladom

  Kvalitná pánska aktovka z ľahkého a odolného materiálu vyniká klasickým nadčasovým designom. Jednoliaty čierny povrch zdobí decentné logo výrobcu Paolo Peruzzi, umiestnené v dolnom rohu tašky. Rozsiahly vnútorný priestor modelu je rozdelený do piatich komôr a doplnený vreckom na zips. Do aktovky sa tak pohodlne zmestí aj 15-palcový notebook. Nechýba ani organizér na písacie potreby, mobilný telefón a kľúče.


  €94
     
  Značka: Paolo Perruzi
 • Pánska aktovka Business 01-803 Hnědá pradná strana Kód: 0047/HNED
  Business 01-803 Hnedá
  Skladom

  Hnedej aktovke v retro štýle, vyrobenej z pravej leštenej kože, dodáva osobitý šarm kvalitné prešívanie a ozdobný prvok v podobe praciek na jej prednej časti. Retro dojem uzatvára originálne riešené kované madlo s krúžkami na pripnutie koženého popruhu, ktorý umožňuje nosenie aktovky na ramene aj v ruke. V záujme zaistenia maximálneho komfortu je vybavený podložkou, takže vás nebude tlačiť. Kožený popruh je dodávaný spolu s aktovkou. Vnútro tašky tvoria dve, na zips uzatvárateľné časti. Do aktovky sa pohodlne zmestia dokumenty vo veľkosti A4. Na jej prednej strane nájdete dve vrecká so zapínaním na patentky, do ktorých si môžete uložiť mobilný telefón a peňaženku či kľúče.


  €95
     
  Značka: Business
 • Pánska aktovka Gregorio 819-2 čierno-červená předná strana Tip Kód: 0023/CERC
  Gregorio 819-2 čierno-červená
  Skladom

  Jednoliaty čierny povrch tejto aktovky narúša nenápadný, avšak odvážny prvok v podobe kontrastného lemovania v malinovom odtieni. Designovo atraktívne vyhotovenie modelu z pravej hovädzej kože vyniká svojou odolnosťou. Dve priestranné vrecká na dokumenty a jeden užší priestor so zapínaním na zips dopĺňa menšie vrecko na prednej strane aktovky, zčasti prekryté jej vrchnou časťou . Odnímateľný popruh, umožňujúci nosenie tašky na ramene, je dodávaný spolu s aktovkou.


  €97
     
  Značka: Gregorio
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 24 položiek celkom