Tašky cez rameno

Pre mnohých z nás predstavujú vrecká na nohaviciach ideálne miesto na uschovanie všetkého, čo považujeme za nevyhnutné. Priznajme si však, že pohľad na ich prekypujúci objem nie je práve najkrajší. Štýlovým riešením problému, kam s osobnými potrebami, je pánska taška na rameno, ktorá sa stáva praktickým a čoraz obľúbenejším doplnkom, dostupným v množstve tvarov i farebných prevedení. Kľúče, mobilný telefón či peňaženka si zaslúžia byť na pohodlnom a bezpečnom mieste. Taška na rameno vynikne najmä v kombinácii s ležérnym štýlom. Z našej ponuky týchto pánskych doplnkov si vyberie každý so zmyslom pre eleganciu.

 
40
74 14074
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

   
 • Wild 014-NDM Čierna 1 Kód: 0043/CER
  Wild 014-NDM Čierna
  Skladom

  Táto kožená pánska taška na rameno čiernej farby s hĺbkou 6 cm je ideálnym spoločníkom na cestovanie. Jej prednej strane dominuje vrecko s horizontálnym uzatváraním na zips, ktorého bežec sa pohodlne skryje v leme. Zadná časť tašky ponúka vrecko s vertikálnym uzatváraním na zips, ktoré poslúži na uschovanie cenností. Vnútorné usporiadanie modelu ponúka dokonalý prehľad o dokladoch, peňaženke a ďalších nevyhnutnostiach. Nechýba ani tajné, do podšívky ukryté vrecko na zips. Textilný popruh s koženým prvkom a možnosťou prispôsobenia dĺžky je umiestnený na zadnej strane tašky. Môžete ju tak bez obáva využiť aj ako cestovné puzdro na krk, ktoré pohodlne skryjete pod oblečením.


  €40
     
  Značka: Wild
 • Always Wild 8021-NDM-Čierna predná strana Kód: 0045/CER
  Always Wild 8021-NDM-Čierna
  Skladom

  Čierna kožená pánska taška na rameno je univerzálnym doplnkom vhodným na každodenné nosenie. Jej čistý design dopĺňa vkusné logo značky Always Wild, ktoré nájdete v rohu tašky.  Na bočnú stranu modelu výrobca umiestnil textilný popruh s koženým pásom, ktorého dĺžku si môžete prispôsobiť. Taška ponúka niekoľko vreciek na zips, vďaka ktorým budete mať dokonalý prehľad o jej obsahu. Hlavný vnútorný priestor pozostáva z dvoch častí. V prednej nájdete vrecko na mobilný telefón a tajný zadný priečinok. Nechýba ani vrecko s horizontálnym zapínaním na zips, ktorého bežec je ukrytý v leme.


  €42
     
  Značka: Always Wild
 • Gregorio 885 Camel predná strana Kód: 0041/CAM
  Gregorio 885 Camel
  Skladom

  Rozmerná elegantná pánska kožená taška na rameno značky Gregorio pojme všetko, čo budete potrebovať. Spôsob usporiadania jej vnútorného priestoru vám poskytne dokonalý prehľad o tom, kde sa nachádzajú vaše kľúče, mobilný telefón či peňaženka. Vďaka týmto vlastnostiam sa stane ideálnym spoločníkom pri cestovaní. Na prednej a zadnej strane tašky nájdete vrecká s horizontálnym a vertikálnym zapínaním na zips. Prednú časť modelu dopĺňa aj vrecko bez uzatvárania. Vnútro tašky pozostáva z tajného priečinka na zips a priestoru určeného na uschovanie mobilného telefónu. Nastaviteľný textilný popruh s dĺžkou 130 cm dopĺňa kožený pás s kontrastným prešívaním.


  €74
     
  Značka: Gregorio

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom