Peňaženky

Hoci peňaženku na prvý pohľad nevidieť, popri opasku či aktovke predstavuje jeden z najdôležitejších doplnkov pravého muža. Vhodným výberom pánskej peňaženky sa stanú výnimočnými aj také všedné a každodenné samozrejmosti ako napríklad platba v obchode alebo podanie vizitky. Peňaženka je skrátka pomyselnou bodkou za celkovým vzhľadom skutočného gentlemana. Tá naozaj kvalitná sa vyznačuje praktickým a prehľadným vnútorným usporiadaním a elegantným, nadčasovým designom. Náš e-shop si mimoriadne zakladá na kvalite použitých materiálov a ich dôkladnom spracovaní. Každú peňaženku dodávame v papierovej či kovovej kazete.

 
17
100 117100
Značky
 

Stránka 1 z 4 - 38 položiek celkom

   
 • Wild Things Only 5353/5501 Hnedá predná strana Kód: 0065P/HNED
  Skladom

  Ucelený dojem z vkusnej svetlohnedej peňaženky umocňuje výrazné mramorovanie, odtlačok loga WILD v jej prednej časti a svetlé prešívanie. Tento ľahký model ponúka mincovník  a dostatok miesta pre vaše platobné karty i doklady.


  €17
     
  Značka: Wild
 • Pánská peněženka Brodrene SW01 Světle hnědá přední strana Kód: 0063P/SHNED
  Skladom

  Pánská peněženka Brodrene SW01 je typickým představitelem moderních peněženek typu slim. Jejich předností, jak název napovídá, je jejich výjimečná štíhlost. Peněženka Brodrene je ušita z pravé kvalitní hověziny světle hnědé barvy s přírodní patinou. Přední strana je doplněna o logo výrobce. Peněženka obsahuje prostor pro karty, doklady i bankovky a díky svým rozměrům se vejde do každé kapsy.


  €22
     
  Značka: Brodrene
 • Brodrene SW01 Tmavě hnědá přední strana Kód: 0063P/SHNED2
  Skladom

  Pánská peněženka Brodrene SW01 je typickým představitelem moderních peněženek typu slim. Jejich předností, jak název napovídá, je jejich výjimečná štíhlost. Peněženka Brodrene je ušita z pravé kvalitní hověziny tmavě hnědé barvy s přírodní patinou. Přední strana je doplněna o logo výrobce. Peněženka obsahuje prostor pro karty, doklady i bankovky a díky svým rozměrům se vejde do každé kapsy.


  €22
     
  Značka: Brodrene
 •  
 • Paolo Peruzzi Adventure 6301 Hnědá ze strany Kód: 0063P/SHNED3
  Skladom

  Pánská peněženka Brodrene 6301 je typickým představitelem moderních peněženek typu slim. Jejich předností, jak název napovídá, je jejich výjimečná štíhlost. Peněženka Brodrene je ušita z pravé kvalitní hověziny tmavě hnědé barvy s přírodní patinou. Přední strana je doplněna o logo výrobce. Peněženka obsahuje prostor pro vše potřebné a díky svým rozměrům se vejde do každé kapsy.


  €22
     
  Značka: Brodrene
 • Emporio Valentini 563 562 Čierna predná strana Kód: 0018/CER
  Skladom

  Prednú časť tejto čiernej celokoženej peňaženky s hladkou povrchovou úpravou zdobí vylisované logo výrobcu Emporio Valentini a jemné, kontrastné prešívanie. Predstavuje ideálny doplnok pre pánov so zmyslom pre štýl a eleganciu. Vnútro peňaženky je rozdelené na tri časti. Ľavá, rozkladacia pojme až 6 kariet. Nechýba ani dvojica vreciek určených na doklady. Neželanému otvoreniu peňaženky v tomto smere zabráni zápinka s uzatváraním na patentku. Susedná, pravá strana modelu, disponuje mincovníkom a zadný priestor výrobca vyhradil pre bankovky. Neplánovanému rozopnutiu celej peňaženky predídete vďaka zápinke s uzatváraním na patentku.


  €23
     
  Značka: Emporio Valentini
 • Pánská peňaženka Harvey Miller Polo Club 43 475 predná strana Kód: 0019
  Skladom

  Predná časť tohto celokoženého hnedého zástupcu rodiny Henry Miller s matnou, hladkou povrchovou úpravou zaujme originálnym prešívaním a logom výrobcu. Po dôkladnejšom preskúmaní peňaženky zistíte, že napriek svojim rozmerom ponúka omnoho viac, než by ste očakávali. Samozrejmosťou je mincovník na patentku či dve vrecká určené na papierové bankovky. Ľavú, výklopnú časť peňaženky, obsahujúcu 8 priehradiek na karty a tri na doklady, zapnete pomocou zápinky s uzatváraním na patentku. V strede peňaženky objavíte vrecko na zips. Model dodávame v originálnej škatuľke.


  €24
     
  Značka: Harvey Miller
 •  
 • Pánska kožená peňaženka Harvey Miller Polo Club 5031 250/E Modrá predná strana Kód: 0020/MOD
  Skladom

  Celokožený model Polo Club z dielne značky Harvey Miller vás na prvý pohľad upúta svojim originálnym a hravým designom. Spojenie modrého odtieňa, žltej aplikácie na okraji peňaženky, odtlačku loga výrobcu a kontrastného žltého prešívania tomuto doplnku dodáva svieži a pritom vkusný charakter. Vnútro peňaženky je na rozdiel od jej povrchovej úpravy vyhotovené z hladkej kože. Prehľadne si v ňom usporiadate peniaze, doklady aj karty. Ľavá rozkladacia časť peňaženky ponúka trojicu priehradiek na karty a dve vrecká na uloženie dokladov. Do pravej časti výrobca umiestnil zapínací mincovník, zadný dvojdielny priestor zasa poslúži na bankovky.


  €24
     
  Značka: Harvey Miller
 • Pierre Cardin YS520.10 P020 Černá přední strana Kód: 0061P/CER
  Skladom

  Dokladové pouzdro je praktickým doplňkem klasické pánské peněženky. Peněženka je vyvedena v nadčasové černé barvě doplněné o stříbrné logo Pierre Cardin. Vyniká především svými minimalistickými rozměry a ultra štíhlostí. Dokladovka poskytuje prostor pro šest kreditních karet. Součástí balení je i dárková papírová krabička.


  €24
     
  Značka: Pierre Cardin
 • Pierre Cardin YS520.10 P020 Hnědá přední strana Kód: 0061P/HNED
  Skladom

  Pouzdro na kreditní karty je dokonalým řešením problémů s přeplněnou peněženkou. Dokladovka je ušita z pravé kůže koňakové barvy, jejíž předí strana je zdobena decentním logem Pierre Cardin stříbrné barvy. I přes minimalistické pojetí pojme šest karet - tři na přední a tři na zadní stranu. Díky svým praktickým rozměrům se pohodlně vejde do každé kapsy. Největší předností této peněženky je její štíhlost, takže je i v přiléhavém oblečení takřka neviditelná.


  €24
     
  Značka: Pierre Cardin
 •  
 • Gregorio N992-CV RFID Čierna predná strana Kód: 0058/CER
  Skladom

  Pravý roh celokoženej čiernej peňaženky značky Gregorio s hladkou povrchovou úpravou zdobí malé logo výrobcu striebornej farby. Spôsob spracovania modelu vytvára dojem klasickej jednoduchosti, ktorý bude vyhovovať priaznivcom striedmosti. Vnútro peňaženky pozostáva z 11 priehradiek na platobné karty a troch sieťových priečinkov na doklady. Ľavú, výklopnú časť chráni zápinka s uzatváraním na patentku. V strede peňaženky sa nachádza na zips uzatvárateľné vrecko a mincovník na patentku. Zadný priestor, rozdelený na dve časti, slúži na uschovanie bankoviek. Tento štýlový doplnok navyše disponuje RFID čipom, ktorý sa postará o ochranu údajov na vašich bezkontaktných platobných kartách.


  €26
     
  Značka: Gregorio
 • Harvey Miller Polo Club 5313 PL04 predná strana Kód: 0021/CER
  Skladom

  Celokožený model Polo Club z dielne známeho výrobcu Harvey Miller vás na prvý pohľad upúta svojim originálnym designom. Spojenie čierneho odtieňa, modrého pruhu, odtlačku loga značky a kontrastného modrého prešívania vo vnútri peňaženky tomuto doplnku dodáva moderný a svieži charakter. Na výšku orientovaná peňaženka je ideálnou voľbou pre mužov vyznávajúcich invenčnosť. Vo vnútri peňaženky si prehľadne usporiadate peniaze, doklady aj platobné karty. Jej ľavá, rozkladacia časť ponúka 9 priehradiek na karty a dve vrecká na uloženie dokladov. Neželanému otvoreniu peňaženky v tomto smere predídete vďaka zápinke s uzatváraním na patentku. Do pravej časti modelu výrobca umiestnil mincovník, zadný dvojdielny priestor zasa poslúži na bankovky. V strede peňaženky objavíte vrecko na zips. Tento štýlový doplnok zapnete pomocou zápinky s uzatváraním na patentku.


  €28
     
  Značka: Harvey Miller
 • Harvey Miller Polo Club 5313 PL02 predná strana Kód: 0022/CER
  Skladom

  Celokožený model z kolekcie Polo Club tradičnej značky Harvey Miller vás na prvý pohľad upúta kombináciou čierneho odtieňa, modrého prúžka lemujúceho povrch peňaženky a odtlačku loga výrobcu. Moderný design tejto peňaženky s uzatváraním na zápinku podčiarkuje vnútorné prešívanie v kontrastnej modrej farbe. Bohatému vnútornému priestoru s mincovníkom na patentku dominuje priehľadná priehradka na doklady. Samozrejmosťou je rozdelený priestor na uschovanie bankoviek a takisto organizér na kreditné karty. V strednej časti peňaženky objavíte vrecko na zips. Peňaženku dodávame v darčekovej kazete Harvey Miller.


  €29
     
  Značka: Harvey Miller
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 4 - 38 položiek celkom