Aktovky

Pánska aktovka predstavuje praktický doplnok preverený generáciami. Hľadáte miesto pre svoj notebook, dokumenty alebo písacie potreby? Kvalitná aktovka musí spĺňať nielen funkčné požiadavky, ale zároveň zaujať tradičným designom. Modely z našej ponuky sú pohodlné na nosenie a do ich dômyselne usporiadaného vnútorného priestoru sa bezpečne zmestia všetky vaše potreby vrátane peňaženky, dosiek na spisy a iných cenností.

 
53
188 153188
Značky
 
 

Stránka 1 z 1 - 12 položiek celkom

   
 • Pánska aktovka Centro Pelle 02-807 Čierna zo predu Kód: 0044/CER
  Centro Pelle 02-807 Čierna
  Skladom

  Spoločnosť Centro Pelle prichádza s kolekciou aktoviek v obľúbenom retro štýle. Tento model v čiernom odtieni, vyrobený z pravej leštenej kože, predstavuje ideálny doplnok pre pánov, ktorí sú radi stredobodom pozornosti. Vaše okolie ohúri jeho originálne riešené madlo a kvalitné kontrastné prešívanie. Popruh, umožňujúci nosenie tašky na ramene aj v ruke, je dodávaný spolu s aktovkou. Vo vnútri tašky nájdete dvojicu väčších samostatných vreciek na zips, do ktorých sa zmestia potrebné dokumenty i vaše osobné veci. V prednej časti modelu sa ukrývajú dve, na patentku uzatvárateľné vrecká na mobilný telefón a kľúče či peňaženku. Vďaka bezpečnému zapínaniu sa vám určite nič nestratí.


  €53
     
  Značka: Centro Pelle
 • Pierre Cardin 10347 INN01 Modrá predná strana Kód: 0035/MOD
  Pierre Cardin 10347 INN01 Modrá
  Skladom

  Aktovka značky Pierre Cardin zaujme predovšetkým veľmi obľúbeným modrým odtieňom. Vnútorný priestor pozostáva z dvoch hlavných komôr oddelených vreckom na zips, ktoré dopĺňa množstvo priehradiek na osobné veci. Na vonkajšej strane aktovky nájdete samostatné menšie vrecko. Súčasťou modelu je odnímateľný popruh na rameno.


  €58
     
  Značka: Pierre Cardin
 • Pierre Cardin 10316 INN01 Modrá predná strana Kód: 0034/MOD
  Pierre Cardin 10316 INN01 Modrá
  Skladom

  Do tmavomodrej modernej pánskej business tašky značky Pierre Cardin sa zmestí všetko, čo potrebujete mať neustále poruke. O komfort pri jej nosení na ramene sa postará vyhotovenie z ľahkého materiálu a nastaviteľný popruh. Prehľadné vnútorné usporiadanie tašky pozostáva zo štyroch častí a dvoch vreciek na zips. Súčasťou modelu je tiež niekoľko priehradiek na drobnosti, ako sú perá alebo mobilný telefón.


  €60
     
  Značka: Pierre Cardin
 •  
 • Aktovka Centro Pelle 02-807 Camel predná strana Kód: 0044/CAM
  Centro Pelle 02-807 Camel
  Skladom

  Spoločnosť Centro Pelle prichádza s kolekciou aktoviek v obľúbenom retro štýle. Na modeli v odtieni ťavej srsti, vyrobenom z pravej leštenej kože, môžete obdivovať kvalitné prešívanie a originálne riešené kované madlo s krúžkami na pripnutie popruhu, umožňujúceho nosenie tašky na ramene aj v ruke. Popruh je dodávaný spolu s aktovkou. Model ponúka dostatok miesta pre vaše dokumenty a ďalšie potreby. Vnútro tašky pozostáva z dvoch väčších, na zips uzatvárateľných vreciek. V prednej časti nájdete na patentku uzatvárateľný priestor na mobilný telefón a kľúče či peňaženku. Do aktovky sa skrátka zmestí všetko, čo budete potrebovať – a vďaka bezpečnému zapínaniu sa vám určite nič nestratí.


  €61
     
  Značka: Centro Pelle
 • Centro Pelle 02-807 Tmavohnedá predná strana Kód: 0044/THNED
  Centro Pelle 02-807 Tmavohnedá
  Skladom

  Táto aktovka z retro kolekcie spoločnosti Centro Pelle je vyrobená z leštenej tmavohnedej kože.  Získa si vás svojim osobitým štýlom, kvalitným spracovaním a originálnym prevedením. Okrem madla disponuje popruhom umožňujúcim nosenie aktovky na ramene. Vovnútri tašky nájdete dvojicu väčších samostatných vreciek na zips, do ktorých sa zmestia pracovné dokumenty i vaše osobné veci. Predná časť aktovky ukrýva dve, na patentku uzatvárateľné vrecká na mobilný telefón a peňaženku či ďalšie drobnosti. Vďaka bezpečnému zapínaniu sa vám určite nič nestratí.


  €61
     
  Značka: Centro Pelle
 • Paolo Perruzi 6446 Čierna predná strana Kód: 0064A/CER
  Paolo Peruzzi 6446
  Skladom

  Kvalitná pánska aktovka z ľahkého a odolného materiálu vyniká klasickým nadčasovým designom. Jednoliaty čierny povrch zdobí decentné logo výrobcu Paolo Peruzzi, umiestnené v dolnom rohu tašky. Rozsiahly vnútorný priestor modelu je rozdelený do piatich komôr a doplnený vreckom na zips. Do aktovky sa tak pohodlne zmestí aj 15-palcový notebook. Nechýba ani organizér na písacie potreby, mobilný telefón a kľúče.


  €94
     
  Značka: Paolo Perruzi
 •  
 • Pánska aktovka Business 01-803 Hnědá pradná strana Kód: 0047/HNED
  Business 01-803 Hnedá
  Skladom

  Hnedej aktovke v retro štýle, vyrobenej z pravej leštenej kože, dodáva osobitý šarm kvalitné prešívanie a ozdobný prvok v podobe praciek na jej prednej časti. Retro dojem uzatvára originálne riešené kované madlo s krúžkami na pripnutie koženého popruhu, ktorý umožňuje nosenie aktovky na ramene aj v ruke. V záujme zaistenia maximálneho komfortu je vybavený podložkou, takže vás nebude tlačiť. Kožený popruh je dodávaný spolu s aktovkou. Vnútro tašky tvoria dve, na zips uzatvárateľné časti. Do aktovky sa pohodlne zmestia dokumenty vo veľkosti A4. Na jej prednej strane nájdete dve vrecká so zapínaním na patentky, do ktorých si môžete uložiť mobilný telefón a peňaženku či kľúče.


  €95
     
  Značka: Business
 • Pánska aktovka Gregorio 819-2 čierno-červená předná strana Tip Kód: 0023/CERC
  Gregorio 819-2 čierno-červená
  Skladom

  Jednoliaty čierny povrch tejto aktovky narúša nenápadný, avšak odvážny prvok v podobe kontrastného lemovania v malinovom odtieni. Designovo atraktívne vyhotovenie modelu z pravej hovädzej kože vyniká svojou odolnosťou. Dve priestranné vrecká na dokumenty a jeden užší priestor so zapínaním na zips dopĺňa menšie vrecko na prednej strane aktovky, zčasti prekryté jej vrchnou časťou . Odnímateľný popruh, umožňujúci nosenie tašky na ramene, je dodávaný spolu s aktovkou.


  €97
     
  Značka: Gregorio
 • Brodrene BL01 Čierna predná strana Kód: 0062A/HNED2
  Brodrene BL01 Čierna
  Skladom

  Pánska taška Brodrene z pravej čiernej kože upúta svojim vnútrom v jasne červenom odtieni, doplnenom deliacou stenou na uloženie dokumentov a písacích potrieb. V taške je dostatok miesta aj na dokumenty formátu A4 a 15-palcový notebook. Nechýba ani pohodlný nastaviteľný popruh na rameno.


  €116
     
  Značka: Brodrene
 •  
 • Pánska aktovka Brodrene BL11XL Hnedá predná strana Kód: 0067A/HNED
  Brodrene BL11XL Hnedá
  Skladom

  Štýlová pánska taška messenger je vyrobená z mimoriadne kvalitnej svetlohnedej hovädzej ušne. Napriek trendovému retro designu ponúka niekoľko inovatívnych riešení. Na prednej, zapínacej časti aktovky nájdete ukrytú dvojicu magnetických patentiek, ktoré výrazne uľahčujú otváranie celého vaku. Vnútorný priestor aktovky s uzatváraním na zips ponúka organizér na drobnosti. Zadná strana modelu disponuje ďalším, menším vreckom na zips.


  €116
     
  Značka: Brodrene
 • Stefania B621 BY predná strana Kód: 0033
  Stefania B621 BY
  Skladom

  Aktovka Stefania vyniká kvalitným materiálom a precíznym spracovaním. Model v tradičnom čiernom prevedení so strieborným kovaním ozvláštňujú ochranné krúžky v jeho spodnej časti, vďaka ktorým môžete aktovku bez obáv odložiť. Vnútro tašky ponúka dostatok miesta i pre náročných gentlemanov. Všetko potrebné možno uložiť do troch širokých vreciek a jedného užšieho priečinka na zips. Predná strana aktovky ukrýva tri menšie vrecká určené na drobnosti.


  €172
     
  Značka: Stefania
 • Pánska aktovka Marco 7610 predná strana Kód: 0038/CAM
  Marco 7610
  Skladom

  Designéri značky Marco sa pri navrhovaní tohto retro modelu v odtieni ťavej srsti inšpirovali atmosférou 30-tych rokov. Dve hlavné vnútorné časti tašky ukrývajú trojicu malých priehradiek. Na prednej strane modelu objavíte vrecko na zips a dve malé priehradky na drobnosti so zápinkou uzatvárateľnou na patentku. Aktovka sa zapína pomocou dvoch remienkov s prackou, ktoré sú v záujme väčšieho komfortu poistené aj dvojicou patentiek. Súčasťou tašky je nastaviteľný popruh s koženou vypchávkou, umožňujúci pohodlné nosenie aktovky na ramene.


  €188
     
  Značka: Marco

Stránka 1 z 1 - 12 položiek celkom