Aktovky

Pánska aktovka predstavuje praktický doplnok preverený generáciami. Hľadáte miesto pre svoj notebook, dokumenty alebo písacie potreby? Kvalitná aktovka musí spĺňať nielen funkčné požiadavky, ale zároveň zaujať tradičným designom. Modely z našej ponuky sú pohodlné na nosenie a do ich dômyselne usporiadaného vnútorného priestoru sa bezpečne zmestia všetky vaše potreby vrátane peňaženky, dosiek na spisy a iných cenností.

 
53
188 153188
Značky
 
 

Stránka 1 z 2 - 15 položiek celkom

   
 • Pánska aktovka Centro Pelle 02-807 Čierna zo predu Kód: 0044/CER
  Skladom

  Spoločnosť Centro Pelle prichádza s kolekciou aktoviek v obľúbenom retro štýle. Tento model v čiernom odtieni, vyrobený z pravej leštenej kože, predstavuje ideálny doplnok pre pánov, ktorí sú radi stredobodom pozornosti. Vaše okolie ohúri jeho originálne riešené madlo a kvalitné kontrastné prešívanie. Popruh, umožňujúci nosenie tašky na ramene aj v ruke, je dodávaný spolu s aktovkou. Vo vnútri tašky nájdete dvojicu väčších samostatných vreciek na zips, do ktorých sa zmestia potrebné dokumenty i vaše osobné veci. V prednej časti modelu sa ukrývajú dve, na patentku uzatvárateľné vrecká na mobilný telefón a kľúče či peňaženku. Vďaka bezpečnému zapínaniu sa vám určite nič nestratí.


  €53
     
  Značka: Centro Pelle
 • Pierre Cardin 10347 INN01 Čierna predná strana Kód: 0035/CER
  Skladom

  Nadčasová a elegantná aktovka značky Pierre Cardin predstavuje ideálny doplnok pre každého moderného muža. Vnútro pozostáva z dvoch hlavných komôr, medzi ktorými nájdete úzky priečinok na zips, a vonkajšieho vrecka. Nechýba ani množstvo prehľadných priehradiek na drobnosti. Samozrejmosťou aktovky je odnímateľný popruh s možnosťou nastavenia dĺžky. Tento model je skrátka ako stvorený pre súčasného gentlemana.


  €58
     
  Značka: Pierre Cardin
 • Pierre Cardin 10347 INN01 Modrá predná strana Kód: 0035/MOD
  Skladom

  Aktovka značky Pierre Cardin zaujme predovšetkým veľmi obľúbeným modrým odtieňom. Vnútorný priestor pozostáva z dvoch hlavných komôr oddelených vreckom na zips, ktoré dopĺňa množstvo priehradiek na osobné veci. Na vonkajšej strane aktovky nájdete samostatné menšie vrecko. Súčasťou modelu je odnímateľný popruh na rameno.


  €58
     
  Značka: Pierre Cardin
 •  
 • Pierre Cardin 10316 INN01 Čierna predna strana Kód: 0034/CER
  Skladom

  Prednú stranu obľúbenej čiernej aktovky zdobí strieborné logo výrobcu Pierre Cardin. Tento ľahký, moderný, decentný model ponúka štyri komory a dve vrecká na zips. Vnútorný priestor je prakticky a prehľadne doplnený množstvom malých priehradiek  vyčlenených pre osobné veci. Odnímateľný popruh umožňuje nosenie aktovky v ruke i na ramene.


  €60
     
  Značka: Pierre Cardin
 • Pierre Cardin 10316 INN01 Hnedá predná strana Kód: 0034/HNED
  Skladom

  Neobyčajná a dokonale zladená kombinácia dvoch odtieňov hnedej farby, vytvárajúca dojem ležérnej elegancie, si vás okamžite získa. Vnútorný priestor aktovky Pierre Cardin z ľahkého materiálu je prehľadne rozdelený na štyri časti a dve vrecká na zips. Určite oceníte aj malé vrecká na mobilný telefón, pero a vizitky. Súčasťou aktovky je popruh na rameno, umožňujúci jej pohodlné nosenie na dlhšie vzdialenosti.


  €60
     
  Značka: Pierre Cardin
 • Pierre Cardin 10316 INN01 Modrá predná strana Kód: 0034/MOD
  Skladom

  Do tmavomodrej modernej pánskej business tašky značky Pierre Cardin sa zmestí všetko, čo potrebujete mať neustále poruke. O komfort pri jej nosení na ramene sa postará vyhotovenie z ľahkého materiálu a nastaviteľný popruh. Prehľadné vnútorné usporiadanie tašky pozostáva zo štyroch častí a dvoch vreciek na zips. Súčasťou modelu je tiež niekoľko priehradiek na drobnosti, ako sú perá alebo mobilný telefón.


  €60
     
  Značka: Pierre Cardin
 •  
 • Aktovka Centro Pelle 02-807 Camel predná strana Kód: 0044/CAM
  Skladom

  Spoločnosť Centro Pelle prichádza s kolekciou aktoviek v obľúbenom retro štýle. Na modeli v odtieni ťavej srsti, vyrobenom z pravej leštenej kože, môžete obdivovať kvalitné prešívanie a originálne riešené kované madlo s krúžkami na pripnutie popruhu, umožňujúceho nosenie tašky na ramene aj v ruke. Popruh je dodávaný spolu s aktovkou. Model ponúka dostatok miesta pre vaše dokumenty a ďalšie potreby. Vnútro tašky pozostáva z dvoch väčších, na zips uzatvárateľných vreciek. V prednej časti nájdete na patentku uzatvárateľný priestor na mobilný telefón a kľúče či peňaženku. Do aktovky sa skrátka zmestí všetko, čo budete potrebovať – a vďaka bezpečnému zapínaniu sa vám určite nič nestratí.


  €61
     
  Značka: Centro Pelle
 • Centro Pelle 02-807 Tmavohnedá predná strana Kód: 0044/THNED
  Skladom

  Táto aktovka z retro kolekcie spoločnosti Centro Pelle je vyrobená z leštenej tmavohnedej kože.  Získa si vás svojim osobitým štýlom, kvalitným spracovaním a originálnym prevedením. Okrem madla disponuje popruhom umožňujúcim nosenie aktovky na ramene. Vovnútri tašky nájdete dvojicu väčších samostatných vreciek na zips, do ktorých sa zmestia pracovné dokumenty i vaše osobné veci. Predná časť aktovky ukrýva dve, na patentku uzatvárateľné vrecká na mobilný telefón a peňaženku či ďalšie drobnosti. Vďaka bezpečnému zapínaniu sa vám určite nič nestratí.


  €61
     
  Značka: Centro Pelle
 • Paolo Perruzi 6446 Čierna predná strana Kód: 0064A/CER
  Skladom

  Kvalitná pánska aktovka z ľahkého a odolného materiálu vyniká klasickým nadčasovým designom. Jednoliaty čierny povrch zdobí decentné logo výrobcu Paolo Peruzzi, umiestnené v dolnom rohu tašky. Rozsiahly vnútorný priestor modelu je rozdelený do piatich komôr a doplnený vreckom na zips. Do aktovky sa tak pohodlne zmestí aj 15-palcový notebook. Nechýba ani organizér na písacie potreby, mobilný telefón a kľúče.


  €94
     
  Značka: Paolo Perruzi
 •  
 • Pánska aktovka Business 01 803 Camel predná strana Kód: 0047/CAM
  Skladom

  Na aktovke v odtieni ťavej srsti, vyrobenej z pravej leštenej kože, vás upúta kvalitné prešívanie a ozdobný prvok v podobe praciek na jej prednej časti. Dojem uzatvára originálne riešené kované madlo s krúžkami na pripnutie koženého popruhu, ktorý umožňuje nosenie aktovky na ramene aj v ruke. Kožený popruh je dodávaný spolu s aktovkou. Vnútro tašky tvoria dve, na zips uzatvárateľné časti, do ktorých sa zmestia dokumenty a ďalšie vaše potreby. Na jej prednej strane nájdete dve vrecká so zapínaním na patentky, kam si môžete uložiť mobilný telefón a peňaženku či kľúče. 


  €95
     
  Značka: Business
 • Pánska aktovka Gregorio 819-2 čierno-červená předná strana Tip Kód: 0023/CERC
  Skladom

  Jednoliaty čierny povrch tejto aktovky narúša nenápadný, avšak odvážny prvok v podobe kontrastného lemovania v malinovom odtieni. Designovo atraktívne vyhotovenie modelu z pravej hovädzej kože vyniká svojou odolnosťou. Dve priestranné vrecká na dokumenty a jeden užší priestor so zapínaním na zips dopĺňa menšie vrecko na prednej strane aktovky, zčasti prekryté jej vrchnou časťou . Odnímateľný popruh, umožňujúci nosenie tašky na ramene, je dodávaný spolu s aktovkou.


  €97
     
  Značka: Gregorio
 • Brodrene BL01 Čierna predná strana Kód: 0062A/HNED2
  Skladom

  Pánska taška Brodrene z pravej čiernej kože upúta svojim vnútrom v jasne červenom odtieni, doplnenom deliacou stenou na uloženie dokumentov a písacích potrieb. V taške je dostatok miesta aj na dokumenty formátu A4 a 15-palcový notebook. Nechýba ani pohodlný nastaviteľný popruh na rameno.


  €116
     
  Značka: Brodrene
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 15 položiek celkom